LAKOVÁNÍ AUTODÍLŮ
RYCHLOLAKOVNA
CELOLAK

AUTOLAKOVNA

Naše autolakovna se specializuje na práci se značkami Mobihel a Autocolor. Pomocí těchto značek zaručíme kvalitně odvedenou práci až si zde necháte nalakovat jakýkoli díl. Od dílů na automobil, přes plasty, dřevo, a podobně. V autolakovně pracuje vyškolený tým autolakýrníků, kteří za sebou mají více než 10-ti letou praxi a stále se zdokonalují. Naše autolakovna jde stále z dobou.

Autolakovna vybaveni boxem v kterým je vaše auto lakováno v čistém prostředí, které zaručí, že se na lak nedostane žádná nečistota a zároveňˆ zde dochází k vyschnutí barvy. Box je velkých rozměrů a bez problémů zde nalakujeme i větší automobily typu MPV nebo transporter.

Mezi vybavením autolakovny nechybí ani značková lakovací pistole a veškerá výbava autolakovny od brusných kotoučů, přes kyty, pasty až po velice kvalitní laky.

Autolakovna 3xM je na trhu od roku 1996 a na Jížní Moravě. Na Znojemsku jsme bily jedna z prvních autolakoven. V dnešní době se věnujeme i rychlolakování­, čí­m zajišťujeme kratší­ čas dodání­.

Brochure

I am promo text. Click button to Download Brochure.

Pricing

I am promo text. Click button to Download Pricing Table.