LAKOVÁNÍ AUTODÍLŮ

Naše autolakovna nabízí nejen celolak, ale i lakování jednotlivých dílů. Kvalitní lak dodá vašemu autu nový vzhled, který sklidí obdiv okolí.

Kvůli přelakování jednoho dílu auta nemusíte dávat přelakovat hned celé auto. U nás dál prohlédneme a poradíme, jak nejlépe postupovat. Po sundání dílu a vyhlazení nedokonalostí přes namíchání barvy, která je stejná jako ta původní. Díl přestříkáme a necháme pečlivě uschnout. Nakonec díl namontujeme zase zpátky a výsledek je dokonalý.

V naší autolakovně nalakujeme i díly na nákladní vozy i autobusy, díly z těchto vozů, je lepší demontovat a dovést samotně, zvládneme to však i u nás.

RYCHLOLAKOVNA

Proč naše firma nabízí expresní nalakování vašeho auta?

Oprava autolaku, malých i větších škrábanců, ďolíků a jiných opotřebení karoserie je pro auto velmi důležité hlavně proto, aby se zabránilo dalšímu zhoršování stavu karoserie, která může začít i rezivět. Nehledě na estetické hledisko.

Rychlolakovna proto nabízí opravu již za pár hodin. Zákazník od nás vždy odjíždí spokojený nejen s výsledkem, ale i s cenou.

Lakovna Znojemsko vám nabízí profesionální řešení vašeho problému. Lak se dělá na autě rychle, avšak přesně, aby byl zákazník spokojen. Výběr toho správného odstínu navíc zlepší výsledek a nikdo nepozná, že na autě byla nějaká vada.

Již se nemusíte bát, že auto budete muset nechat v servisu delší dobu a nebudete mobilní.

Používáme kvalitní přípravky!

CELOLAK

Přejete si změnu vzhledu vašeho auta? Potkali vás kroupy? Nebo vaše auto někdo objel klíčem?

Není nic jednodušího než si nechat udělat celolak. Zkušený personál naší firmy ví, jak udělat lak tak, aby byl na pohled i bližší prozkoumání dokonalý. Pečlivě nalakovaný větší i menší plochy dodají vašemu autu vzhled, jakoby právě vyjelo z vírobní linky.

Celolaku se naše firma věnuje již od roku 1996. Proto není pochybu, že práce bude vždy odvedena perfektně.