Jsme profesionálové v PDR technologii.

LAKOVNA ZNOJEMSKO NABÍZÍ:

20110311_350
AUTOLAKOVNA
DSC_0062_350
OSTATNÍ SLUŽBY
09072009109_350
LAKOVNA

Speciální PDR oprava deformací nepoškodí lak auta a dodá mu původní vzhled. Tato technologie se používá při drobných promáčklinách, kdy není porušen lak. Příkladem jsou promáčkliny po kroupách. S PDR technologií bude vaše auto mnohem rychleji v původním stavu a ušetříte za lakování dílů.

Co znamená PDR technologie?

Je to zkratka z anglických slov Paintless Dent Repair. Tato technologie umožňˆuje jednoduše, rychle a šetrně opravit promáčkliny a ďůlky v karoserii bez jiného poškození. Nemusíte s autem jezdit na drahé přelakování celé karoserie. Tím samozřejmě ušetříte nejen peníze, ale i čas strávený v autolakovně.

PDR technologie je založená na udržení vlastností ochranných struktur a prvků plechů karoserie. Pomocí speciálního nářadí z ušlechtilé oceli se zastudena plechy vymačkávají a vytahují a tím se povrch vyrovnává.

Ďůlek by neměl být větší jak 5 cm v průměru, lak by měl být nepoškozen a lze opravit jak karoserie tak jejich hliníkové části. Vše však záleží na individuální poloze a poškození karoserie. Proto si s námi sjednejte schůzku.

Klempířství bez lakování – tak se také PDR technologii říká.